Місце відпочинку

Зона відпочинку – це затишне та комфортне місце після гри у наших квест-кімнатах. Тут ви зможете відзначити свій день народження чи просто цікаво провести час із друзями.

  • У вашому розпорядженні:
  • Настільні ігри
  • Дискотека зі світломузикою
  • Додатково є можливість замовити їжу та напої

Кількість гостей може бути до 16 осіб Завжди раді нашим гостям до зустрічі в зоні відпочинку Quest Time!

Квест-кімнати знаходяться за кількома адресами у Дніпрі

Що таке квест кімната?

Це новий вид розваг у реальному часі, де Ви і ваша команда опиняєтесь в зачиненій тематичній кімнаті. Ви і ваша команда обмежені в часі. Отже, потрібно повністю зосередитись на загадках, підказках і головоломках. Лише тоді вам вдасться знайти спосіб вийти.Вихід – це ключ від зачинених дверей, але щоб його здобути, вам доведеться добряче попрацювати: логіка, інтуїція, уважність – ось ваші основні здатності, які ви відшліфуєте і покращите під час нашої розваги. На разі ми маємо 5 квест кімнати у Дніпрі, героями яких історій стане Ваша команда, вирішувати лише Вам!

На скільки людей розраховано квест кімнати?

Один квест може відвідати 2 до 7 осіб за раз. Для великих компаній 8-24 особи ми організовуємо паралельне проходження кількох квестів поспіль. Після першого раунду гравці можуть відпочити в кімнаті відпочинку, пограти в настольні ігри, розслабитися та обмінятися враженнями, а потім спробувати пройти квести один одного, поборотися у швидкості та кмітливості. Так веселіше!

У вас є квести для дітей?

Так. У всіх наших квестів є рівень проходження для дітей від 8 років: Останній вибій, Капелюх Фокусника, Серце Океану, Небезпечний Рейс, А ось Протеже Франка - це хоррор квест, він тільки для самих відважних.

Де ви знаходитесь і до якого часу працюєте?

проспект Гагаріна, 24
проспект Дмитра Яворницького, 78 (колишній Карл Маркс)
Працюємо щодня з 10:00 до 23:00
Телефон (098) 607 34 14, (066) 099 19 18