Відгуки - Quest Time

Відгуки гравців

Влада

"Були в квесті «Останній забій», було дуже круто! Нам сподобалось, хоча ми були в багатьох квестах. Все нове, все працює, дуже цікаво і не схоже на інші квести! Адміністратор Олексій- топ 😄! Створював ще більш незабутню атмосферу 😅"

Марія

"Quest time дякую за такі чудові квести, пройшли майже всі, обов'язково прийдемо ще. Залишилися неймовірні враження!!!! "

Ангелина

"Проходили з друзями квест «Протеже Франка», актор чудово впорався зі своєю роботою та класно доповнив квест!"

Данііл

"Неймовірний квест пройшли - Серце Океану. Всім «серцем» його раджу пройти. Головоломки дуже прикольно зроблені, іноді навіть взривається мозок. "

Анна

"На квесті були взагалі в перший раз, емоції зашкалюють. Були на "Капелюх фокусника" - все сподобалось, як дорослим так і дітям. Обов'язково виділимо час та відвідаємо інші квести. Рекомендуємо! Дякуємо!"

Мария

"Квестом остались очень довольны. Загадок много, довольно не сложные и логичные. Над парочкой придется поломать голову. Я бы советовала всем. 60 минут прошли незаметно!""

Дмитро

"Квест шикарний! Я хочу пройти його ще раз. Дуже багато завдань, все логічно, що сильно радує. Хочу відмітити адміністрацію квесту, яка завжди на позитиві! Це додає неймовірних вражень"

Юра

"Нашим детям все очень понравилось!!! Спасибо, что подарили доченьке на день рождения настоящий праздник!"

Анастасия

"Очень крутой квест, приятная атмосфера и очень логичные загадки, все здорово, спасибо большое за чудесно проведенное время❣️"

Анна

"Все сподобалось, дякую)) Нас прийняв ввічливий молодик. Показав де роздягнутися. Запитував і цікавився, чи все нам сподобалося. Дітям усе сподобалося. Захотіли прийти до вас. І для мене .. як для мами .. більшої оцінки не потрібно)) "